Matomo

Matomo

ماتومو

+5

عمر برنامه

4.3

از ۱,۲۳۵ رای

عمومی

دسته بندی

همه

ورژن ها

۳۰ مهر ۱۴۰۲

آخرین بروزرسانی

گالری تصاویر

آموزش Matomo

Matomo چیست؟

اگر با سرویس گوگل آنالتیکز کار کرده باشید می‌دانید که این ابزار دارای امکانات بسیار زیادی است و به خاطر همین کار کردن با آن پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. بخصوص که هر از گاهی این سرویس تغییرات ساختاری بزرگی به خود می‌بیند. حال چابکان سرویس Matomo با امکاناتی نظیر گوگل آنالتیکز را در اختیار کاربران عزیز قرار داده است.

این سرویس نه تنها در ایران در دسترس است بلکه دشواری‌های کار با گوگل آنالتیکز را هم ندارد. این ابزار از قابلیت‌های بسیار زیادی بهره می‌برد که بدون اغراق می‌توان گفت اغلب قابلیت‌های سرویس گوگل در این سرویس نیز وجود دارد. شما با یک داشبورد حرفه‌ای طرف هستید که می‌توانید ویجت‌های دلخواهی را از مجموعه ده‌ها ویجت به آن اضافه کنید که هر کدام از آن‌ها اطلاعات خاصی را نمایش می‌دهند.

مزایا و معایب Matomo چیست؟

مزایا:

  • سادگی استفاده: Matomo استفاده از آن آسان است و رابط کاربری بصری و مستندات جامعی دارد.
  • انعطاف پذیری: Matomo می تواند برای تجزیه و تحلیل انواع وب سایت ها، از جمله وب سایت های کوچک و بزرگ، وب سایت های تجارت الکترونیکی و وب سایت های دولتی استفاده شود.
  • قدرت: Matomo طیف وسیعی از ویژگی های تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد، از جمله گزارش های ترافیک، گزارش های تبدیل، گزارش های رفتار و گزارش های سفارشی.

معایب:

  • پشتیبانی: Matomo توسط یک جامعه فعال پشتیبانی می شود، اما به اندازه برخی از ابزارهای دیگر مانند Google Analytics پشتیبانی قوی ندارد.

برنامه‌های مرتبط

اسکرول به بالا