هاست ابری Node.js

اگر تا به حال از هاست nodejs چابکان استفاده نکرده اید، به‌احتمال‌زیاد دنبال یک میزبانی مناسب می‌گردید تا بتوانید از آن برای محیط نود جی اس و فریمورک های آن مثل Express, Adonis استفاده کنید. از طرفی احتمالا پیشنهاد‌هایی به شما شده که یکی از این پیشنهادات بدون شک انتخاب و خرید هاست ابری نود جی اس (Node.js) است. از همین رو شما باید پیش از انتخاب و خرید این هاست، اطلاعاتی از جزئیات این هاست به دست آورید تا مطمئن شوید که این هاست برای زمینه فعالیت شما مناسب است.

امروزه داشتن یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری از اهمیت بسیاری برخوردار است و اکثر کسب‌وکارها بخشی از فعالیت خود را به‌صورت اینترنتی مدیریت می‌کنند. اما راه‌اندازی یک وب‌سایت نیازمند فراهم کردن یکسری فاکتورها است که از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به هاست اشاره کرد. هاست در حقیقت پایگاه سایت برای نگهداری از داده‌ها و اطلاعات است. توجه داشته باشید که در راستای انتخاب هاست، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که یکی از آن‌ها هاست ابری نود جی اس است.

undraw Web developer re h7ie

چرا سرویس های ابری چابکان ؟

امکان خاموش کردن
در لحظه می توانید هر یک از سرویس های ابری چابکان را خاموش کنید و هزینه مصرفی را به یک سوم تغییر دهید.
SSL رایگان
سرویس های میزبانی آسان چابکان دارای SSL رایگان مادام العمر هستند و به صورت خودکار و پیشفرض فعال می باشند.
استفاده از NPM
در سرویس های ابری چابکان، NPM نصب می باشد و می توانید از آن استفاده نمایید.
بکاپ گیری
سرویس های مستقر در چابکان به صورت روزانه هفتگی و ماهانه در سرور های امن دیگر پشتیبان گیری می شوند.
پشتیبانی 24 ساعته
در هر زمان از شبانه روز که مشکلی داشتید می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا در کمترین زمان مشکل شما حل شود.
دسترسی کنسول
با استفاده از دسترسی کنسول دیتابیس ابری چابکان می توانید یک ارتباط امن تحت کنسول با سرویس خود برقرار کنید.
دسترسی FTP
دسترسی FTP در تمام سرویس های میزبانی چابکان به صورت پیشفرض ارائه می شوند.
مقیاس پذیری
در هر زمان که احساس کردید نیاز به افزایش و یا کاهش منابع دارید می توانید به راحتی و با چند کلیک منابع را تغییر دهید.

بررسی کلی هاست نود جی اس

امروزه داشتن یک وب‌سایت برای هر کسب‌وکاری از اهمیت بسیاری برخوردار است و اکثر کسب‌وکارها بخشی از فعالیت خود را به‌صورت اینترنتی مدیریت می‌کنند. اما راه‌اندازی یک وب‌سایت نیازمند فراهم کردن یکسری فاکتورها است که از مهم‌ترین این فاکتورها می‌توان به هاست اشاره کرد. هاست در حقیقت پایگاه سایت برای نگهداری از داده‌ها و اطلاعات است. توجه داشته باشید که در راستای انتخاب هاست، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که یکی از آن‌ها هاست ابری نود جی اس است.

بررسی کلی هاست نود جی اس
سرعت هاست ابری نود جی اس

سرعت هاست ابری نود جی اس

بدون شک تمام کسب‌وکارهایی که برای فعالیت خود یک سایت راه‌اندازی کرده‌اند، به دنبال موفق شدن هستند. از طرفی برای موفق شدن در زمینه کسب‌وکار باید به فاکتورهایی گوناگونی توجه داشت. یکی از مهم‌ترین فاکتورها، سرعت وب‌سایت است. در سرعت بالای یک سایت عوامل گوناگونی دخیل خواهد بود که یکی از این عوامل نوع هاستی است که انتخاب می‌کنید. حال در رابطه با سرعت هاست ابری نود جی اس باید گفت که سرعت مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد و اگر تصمیم دارید از داده‌ها و اطلاعات گوناگون بر روی وب‌سایت خود استفاده کنید، این هاست انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. بسیاری از کاربران در تلاش هستند تا با استفاده از کد نویسی سرعت سایت خود را بالا ببرند، اما در رابطه با این موضوع باید گفت که اگر شما حتی از کد نویسی استفاده کنید، اما هاستی که برای وب‌سایت انتخاب کردید پرسرعت نباشد، نمی‌توانید نتیجه مثبتی به دست آورید.

امنیت بالای هاست ابری NodeJs

یکی از مواردی که شما باید در زمان خرید هاست به آن توجه داشته باشید، امنیت است. همان‌طور که میدانید، امکان هک شدن سایت وجود دارد و اگر وب‌سایت شما به رتبه خوبی دست پیدا کند، این احتمال بیشتر می‌شود. به همین دلیل باید هاستی را انتخاب کنید که امنیت بالایی دارد. در واقع هر چه امنیت هاست بیشتر باشد، احتمال خطر هک شدن کاهش پیدا می‌کند. از طرفی امنیت نگهداری از اطلاعات وجود دارد. از همین رو توصیه می‌شود خرید خود را از شرکت هاستینگی انجام دهید که از اطلاعات شما بکاپ گیری می‌کند و نسخه‌ای از آن را برای شما می‌فرستد. در این حالت دیگر جای نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت. مورد دیگر که باید به آن توجه داشته باشید، امکان به‌روزرسانی مرتب و پشتیبان گیری است. این موارد باعث می‌شوند که شما بتوانید همیشه به داده‌های سایت خود دسترسی پیدا کنید. تهیه هاست ابری نود جی اس چابکان تمام این ویژگی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد، بنابراین با استفاده از آن می‌توانید وب‌سایت خود را در بهینه‌ترین حالت قرار دهید.

امنیت بالای هاست ابری NodeJs
پشتیبانی هاست ابری نود جی اس

پشتیبانی هاست ابری نود جی اس

یکی از ویژگی‌هایی که هاست انتخابی شما باید داشته باشد، ارائه خدمات پشتیبانی است. در حقیقت سرویس میزبانی هاست باید در هنگام بروز مشکلات احتمالی، پشتیبانی خوبی در اختیار شما قرار دهد و به سوالات شما به‌طور کامل و در بهترین شکل پاسخ دهد تا شما بتوانید مشکل را برطرف کنید و مانع از پریدن اطلاعات شوید. همچنین اگر به برخی از مشکلات سریعا رسیدگی شود، می‌توانید از رخ دادن مشکلات بزرگ‌تر جلوگیری کنید. گاهی اوقات به دلایل گوناگونی اطلاعات وب‌سایت شما از بین می‌رود، حال اگر در چنین شرایطی روند بکاپ طول بکشد، سئو سایت دچار مشکل می‌شود، اما اگر شما بتوانید مشکل را سریعا برطرف کنید، سایت شما آسیبی نخواهد دید. از همین رو توصیه می‌شود هاستی تهیه کنید که سرویس پشتیبانی آن در زمان بروز مشکل، در کوتاه‌ترین زمان بکاپ وب‌سایت را در اختیارتان قرار دهد. هاست ابری نود جی اس چابکان چنین ویژگی دارد و بخش پشتیبانی آن در هر لحظه از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به کاربران است.

ارتقاء پذیر بودن هاست ابری نود جی اس

یکی از ویژگی‌هایی که فضای انتخابی شما برای وب‌سایت باید داشته باشد، قابلیت ارتقاء است. در رابطه با هاست ابری نود جی اس باید گفت این فضا مناسب‌ترین فضا برای سیستم‌هایی است که زبان آن‌ها نود جی اس در نظر گرفته شده، چراکه این فضا به کاربرانی که در حال استفاده از این فضا هستند، امکان ارتقاء سرویس را می‌دهد و شما می‌توانید پس از خرید هاست، در صورت نیاز پلن خود را ارتقاء دهید.

توجه داشته باشید که انتخاب هاست در موفقیت یک سایت اهمیت بالایی دارد، به همین دلیل باید در زمان انتخاب هاست به فاکتور و جزئیات گوناگون توجه داشته باشید و مطمئن شوید که هاست انتخابی شما برای پاسخ به نیازهایی که دارید، مناسب است. پلتفرم ابری چابکان بهترین محصولات ابری را در اختیار شما قرار می‌دهد که یکی از این محصولات هاست ابری نود جی اس است. شما می‌توانید این هاست را خریداری کنید و با استفاده از ویژگی‌های آن شرایط سایت خود را بهبود دهید.

ارتقاء پذیر بودن هاست ابری نود جی اس

همین حالا با 20,000 تومان اعتبار رایگان هاست ابری Node.js خود را ایجاد کنید!

ایجاد هاست ابری Node.js

تعرفه ها

هزینه میزبانی سرویس های ابری همیشه یکی از مهمترین موضوع ها بوده و هست، استفاده از سرویس های ارزان شاید در اولین نگاه مناسب به نظر برسند اما ممکن است در آینده نه چندان دور هزینه های سرسام آوری برای شما ایجاد کنند. این هزینه ها ممکن است به دلیل امنیت پایین میزبانی، سرعت کم و یا پشتیبانی ضعیف کسب و کار شما را در حساس ترین موقیت به نابودی بکشد. اما پلتفرم ابری چابکان در تلاش است با ارائه سرویس های باکیفیت، سرعت بالا همینطور پشتیبانی خوب در اذای هزینه های معقول برای کاربران این مشکل را حل کند. شما می توانید در صفحه تعرفه ها، این هزینه ها را که به صورت ساعتی از کیف پول شما کسر می شوند را مشاهده بفرمایید.

مشاهده تعرفه ها
تعرفه هاست ابری Node.js
سوالات متداول

در این قسمت سوالات متداول مربوط به هاست ابری Node.js را مشاهده می فرمایید.

آیا تمام هزینه به صورت یکجا گرفته می شود؟

خیر هزینه تمام سرویس های ابری چابکان به صورت ساعتی محاسبه می شوند.

آیا امکان پشتیبان گیری وجود دارد؟

بله، سرویس های مستقر در پلتفرم ابری چابکان به صورت خودکار روزانه بکاپ گیری می شوند.

آیا امکان اتصال دامنه شخصی وجود دارد؟

بله، شما می توانید با چند کلیک دامنه شخصی خود را به سرویس های ابری چابکان متصل کنید.

آیا دسترسی FTP به سرویس وجود دارد ؟

بله، شما می توانید به آسانی به سرویس موردنظر با استفاده از FTP متصل شود.

آیا امکان دارد سرویس را برایم انتقال دهید؟

بله، برای انتقال سرویس از میزبان قبلی به چابکان می توانید به پخش پشتیبانی پیام دهید تا در کمترین زمان انتقال انجام شود.

پشتیانی شما چگونه است ؟

ما در پلتفرم ابری چابکان از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۵ عصر آماده پاسخ گویی تلفنی هستیم، البته شما می توانید با ثبت تیکت پشتیبانی در کمترین زمان بهترین پاسخ را در ۲۴ ساعت شبانه روز دریافت کنید.

pic